Наші партнери

   

У своїй роботі наша агенція спирається на досвід провідних українських фахівців та клінік у галузі репродуктивної медицини для надання нашим клієнтам послуг гарантовано високої якості.

Нашим незмінним партнером протягом усієї роботи агенції залишається одна з найкращих клінік у країні – клініка репродуктивної медицини "Надія".

   

Клініка репродуктивної медицини "Надія" 

Клиника Надия

Клініка «Надія» спеціалізується на репродуктивній медицині. У клініці надається кваліфікована допомога у лікуванні безпліддя, допологова діагностика, консультації для жінок, генетичні дослідження, екстракорпоральне запліднення, ведення вагітності та інше. У медичному закладі працюють досвідчені гінекологи, ембріологи, генетики, репродуктологи, використовуючи прогресивні технології, що забезпечує максимальну ефективність процедур. Ключові спеціалісти клініки працюють у сфері репродуктології по 10-15 років. Лікарі надають ефективну медичну допомогу завдяки сучасним методам допоміжних репродуктивних технологій, допологової діагностики та індивідуального підходу до пацієнта.

 

Пологовий будинок "Лелека" 

Лелека

Пологовий будинок «Лелека» - медичний заклад, що надає акушерсько-гінекологічні та неонаталогічні послуги відповідно до найсучасніших світових стандартів. Клініка розташована у рекреаційній зоні Пуща-Водиця. Медичний персонал пологового будинку – це команда висококваліфікованих спеціалістів у галузі акушерства, гінекології, неонатології. Більшість фахівців мають науковий ступінь або вищу кваліфікаційну категорію, стажуються у провідних країнах і є учасниками конференцій передових технологій у галузі акушерства та неонатології.